Svatební fotograf – George Hlobil

Profesionální svatební a portrétní fotograf George Hlobil, zkušený expert ve svém oboru s více než 25 lety praxe ve fotografování svateb a portrétů nejen v Evropě, ale také v Austrálii – pro Vás vytvoří jedinečnou kolekci svatebních fotografií, ke kterým se budete rádi vracet, abyste si připomněli jedinečnou atmosféru jednoho z nejkrásnějších dnů Vašeho života. Svatební fotografie George Hlobila vynikají svoji originalitou a kreativním zpracováním,  kombinující umělecký styl fotografie, spontánní fotožurnalistické zachycení a haute couture fashion portrét.

Užijte si  svůj svatební  den bez stresu a přenechte fotografování zkušeným profesionálům, Vaše investice do svatební fotografie se Vám  mnohonásobně vrátí.

Svatební fotograf Praha - Svatební fotografie - Fotograf svatba

 

 George Hlobil ztvární kouzelný příběh Vaší svatby Praze či v jiné pohádkové lokalitě České Republiky – zámek DobříšChateau Mcelyzámek Hluboká, Český Krumlov, zámek Štiřín, Jemniště, Konopiště, Liblice

Vaše svatba  je neopakovatelnou událostí a svatební fotografie se tak stávají ojedinělou vzpomínkou zachycující Vaši krásu, styl, eleganci, pocity štěstí a radosti, které prožíváte  během tohoto vyjímečného dne.

Chcete-li  originální svatební fotografie, na kterých budete vypadat skvěle, rezervujte si profesionálního svatebního fotografa